UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

TU NIE CHODZI o wszechobecną aborcją, ale o nie mieszanie się kleru i fanatyków religijnych do polityki! Jak tam Będziecie strzelać do przebranych w Halloween? Bo Polak ma się smucić i smucić, a wesoły to diabeł jest, no nie księża? Nie może tu być normalnie?