UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
*"Dzięki rolnikom mamy jedzenie!!!"* - Ha ha ha, a to dobre !!! Ja to od ich jedzenia siedzę częściej na klopie niż siedzieć powinienem w pracy !!! Dziękujemy wam rolnicy za tą trującą chemię, która pochodzi z waszych pól !!!