UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

*"Dzięki rolnikom mamy jedzenie!!!"* - Ha ha ha, a to dobre !!! Ja to od ich jedzenia siedzę częściej na klopie niż siedzieć powinienem w pracy !!! Dziękujemy wam rolnicy za tą trującą chemię, która pochodzi z waszych pól !!!


Anuluj