UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

*"Dzięki rolnikom mamy jedzenie!!!"* - Ha ha ha, a to dobre !!! Ja to od ich jedzenia siedzę częściej na klopie niż siedzieć powinienem w pracy !!! Dziękujemy wam rolnicy za tą trującą chemię, która pochodzi z waszych pól !!!