A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@NiepisZ - Pewnie z razem, albo zielonych, bo na po za malo jestes wyksztalcony.
Można zacząć jakieś szersze kontrole na zatorzu? Dziś byłem świadkiem idąc do kościoła, jak na chodniku wzdłuż ulicy skrzydlatej na wysokości stadionu, rodzice dzieciaków grających (ew. jakieś gapie)stawali na całej szerokości chodnika i nie było żadnej możliwości przejścia- jedynie ulicą. To jest jakaś kpina, żeby od ul. Idzikowskiego do ul. Mielczarskiego nie można było chodzić chodnikiem.
niby facet 37 lat, jajka obrośnięte a taki idiota, wstyd
@Policja nieobecna - Sam widzisz jaką mamy policję ! Za jawne przekraczanie przepisów przez kierowcę tylko pouczenie, bo chyba za bardzo podniecili się złapaniem poszukiwanego (pewnie lepsza premia jak za mandat ). Szkoda gadać, policja nam się udała !!!!!
trzeba było jechać w maseczce
a skąd o tych jajkach wiesz? Wolę Cie nie znacz, dziwny jakis jesteś.
żałuj, a co ma mieć facet w wieku 37 lat?