UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Można zacząć jakieś szersze kontrole na zatorzu? Dziś byłem świadkiem idąc do kościoła, jak na chodniku wzdłuż ulicy skrzydlatej na wysokości stadionu, rodzice dzieciaków grających (ew. jakieś gapie)stawali na całej szerokości chodnika i nie było żadnej możliwości przejścia- jedynie ulicą. To jest jakaś kpina, żeby od ul. Idzikowskiego do ul. Mielczarskiego nie można było chodzić chodnikiem.
Zatorze