Wybrany wątek opinii
Ja za przekroczenie podwójnej ciągłej dostałem mandat, no tak ale ja nie jestem z pisu
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
@NiepisZ - Pewnie z razem, albo zielonych, bo na po za malo jestes wyksztalcony.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0