Wybrany wątek opinii

Ja za przekroczenie podwójnej ciągłej dostałem mandat, no tak ale ja nie jestem z pisu
NiepisZ (2020.10.12)
@NiepisZ - Pewnie z razem, albo zielonych, bo na po za malo jestes wyksztalcony.
(2020.10.12)
Powrót do komentarzy