UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Policja nieobecna - Sam widzisz jaką mamy policję ! Za jawne przekraczanie przepisów przez kierowcę tylko pouczenie, bo chyba za bardzo podniecili się złapaniem poszukiwanego (pewnie lepsza premia jak za mandat ). Szkoda gadać, policja nam się udała !!!!!


Anuluj