UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Policja nieobecna - Sam widzisz jaką mamy policję ! Za jawne przekraczanie przepisów przez kierowcę tylko pouczenie, bo chyba za bardzo podniecili się złapaniem poszukiwanego (pewnie lepsza premia jak za mandat ). Szkoda gadać, policja nam się udała !!!!!