60
10.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Adam N. wróci do Elbląga. Pozdrawiam Olimpijczyków
kibic8 (2020.10.10)

info

5  
  1
@KibicO - Długo nad tym myślałeś? Cóż za wnikliwa analiza. Rozumiem, że gdyby nie ci trzej to byśmy mieli na koncie. .. a niech mnie 12 punktów. Kandyduj na prezesa!!!
Stefan Batory (2020.10.11)
@Fan KPR - Hahaha tak na pewno :D z kim wygrywaja. Jak oni teraz wypadki z normalnych rozgrywek. Może z podstawowka wygrali. ..
(2020.10.11)
@Phihihi - Nie trzeba wykladac swojej kasy, trzeba umieć zarządzac klubem, tak jak trener druzyną, jeden jest lepszy, drugi gorszy, u nas nikt tego nie potrafi robic od dziesięcioleci i tak do dzisiaj ułomnie to leci, dlaczego? - raz z lenistwa, drugi raz z niewiedzy, trzeci raz z miłosci, ktora jest ślepa i niedowidzi, że swoją ukochaną rani i kaleczy. , ze z tej miłosci wkłada jej noz w plecy.
I rym cym cym i tra la la (2020.10.11)
Jaki kutwa stadion. .. Potrzeba jedynie zburzyć trybunę od strony SP3 i postawić nową z zadaszeniem i niezbędną infrastrukturą. Wystarczy trybuna na max 2 tys kibiców; i tak się nie zapełni, no chybaże będzie koncertować Metallica. Dalej jak będzie potrzeba (wzrośnie frekwencja)można stawiać trybuny za bramkami. Nie potrzeba żadnej rewolucji.
Stefan Batory (2020.10.11)
@I rym cym cym i tra la la - Znam coś takiego-- to sie nazywa "choroba uczyć"
(2020.10.11)
Brdzo fajna, powiedział bym super analiza, dokladnie tak sie dzieje od lat, jedyne lekarstwo, to pogonic to cale towarzystwo wzajemnej adoracji, ale to wszystkich, powolac nowy zarząd, wpuścic duzo świerzego powietrza, czyli przyjc nowych członkow nie kilku czy kilkunastu, ktorzy znowu stworzą małe zamknięte grono do krecenia lodów. Tych czlonkow powinno byc min. setki a jeszcze lepiej tysiące, wtedy mozemy powiedziec na kazdym walnym, ze mamy na cos wpływ, ze co roku dokonujemy wspólnie jakiś wyborow, wierzcie mi tak to dziala w klubach na zachodzie. I jeszcze jedno, trzeba iść do przodu i wciąz sie uczyc, na zachodzie juz dawno poradzono sobie z "kibolami"i na mecze moze przyjsc kobieta z dziecmi i nie musi wysłuchiwac chamstwa i przeklenstw, ktore u nas nadal jest tolerowane, przeciez mamy sluzby, monitoring, dlaczego nikt tego porządku nie pilnuje?
Kibic z zachodu (2020.10.11)
Niespodzianka to była ale w meczu Concordii która ograła huragan 3-0.. .brawo. ..
Mieszkaniecokolicy (2020.10.11)

info

5  
  6
Chłopie co Ci sie marzy, Pan Nocoń, to człowiek z charakterem, wie co to honor i ambicje, w przeciwienstwie do. .. ., bedzie zawsze omijał tych, ktorzy tego nie mają.
Kpw (2020.10.11)
@dyzio - Ach ten dyzio !!!, no i no i, znowu ma rację.
(2020.10.11)