UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fan KPR - Hahaha tak na pewno :D z kim wygrywaja. Jak oni teraz wypadki z normalnych rozgrywek. Może z podstawowka wygrali. ..


Anuluj