UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brdzo fajna, powiedział bym super analiza, dokladnie tak sie dzieje od lat, jedyne lekarstwo, to pogonic to cale towarzystwo wzajemnej adoracji, ale to wszystkich, powolac nowy zarząd, wpuścic duzo świerzego powietrza, czyli przyjc nowych członkow nie kilku czy kilkunastu, ktorzy znowu stworzą małe zamknięte grono do krecenia lodów. Tych czlonkow powinno byc min. setki a jeszcze lepiej tysiące, wtedy mozemy powiedziec na kazdym walnym, ze mamy na cos wpływ, ze co roku dokonujemy wspólnie jakiś wyborow, wierzcie mi tak to dziala w klubach na zachodzie. I jeszcze jedno, trzeba iść do przodu i wciąz sie uczyc, na zachodzie juz dawno poradzono sobie z "kibolami"i na mecze moze przyjsc kobieta z dziecmi i nie musi wysłuchiwac chamstwa i przeklenstw, ktore u nas nadal jest tolerowane, przeciez mamy sluzby, monitoring, dlaczego nikt tego porządku nie pilnuje?

Kibic z zachodu