UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Phihihi - Nie trzeba wykladac swojej kasy, trzeba umieć zarządzac klubem, tak jak trener druzyną, jeden jest lepszy, drugi gorszy, u nas nikt tego nie potrafi robic od dziesięcioleci i tak do dzisiaj ułomnie to leci, dlaczego? - raz z lenistwa, drugi raz z niewiedzy, trzeci raz z miłosci, ktora jest ślepa i niedowidzi, że swoją ukochaną rani i kaleczy. , ze z tej miłosci wkłada jej noz w plecy.
I rym cym cym i tra la la