UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki kutwa stadion. .. Potrzeba jedynie zburzyć trybunę od strony SP3 i postawić nową z zadaszeniem i niezbędną infrastrukturą. Wystarczy trybuna na max 2 tys kibiców; i tak się nie zapełni, no chybaże będzie koncertować Metallica. Dalej jak będzie potrzeba (wzrośnie frekwencja)można stawiać trybuny za bramkami. Nie potrzeba żadnej rewolucji.

Stefan Batory