UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kolego dopłaty są dla ludzi ż a nie dla rolników inaczej większa częsć społeczeństwa żyła by w głodzie
rolnik
kolego dopłaty są dla ludzi ż a nie dla rolników inaczej większa częsć społeczeństwa żyła by w głodzie
rolnik