UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@9oj9jmvl/z bm - Dziękuję, ale ja bym jednak tak nie uogólniał - mieszkają na wsi wspaniali i mądrzy ludzie, bez dwóch zdań. Niestety przy takich politycznych hucpach wykorzystuje się najczęściej ten barbarzyński, niedouczony, ale chętny do darcia japy za parę złotych na ulicach margines, który nawet nie wie po co do tego miasta przyjechał (poza tym, że mu zapłacili i sołtys kazali). Jak zapytać, to - w najlepszym przypadku - usłyszeć można stek takich bredni i wyświechtanych komunałów, że się rozmowy odechciewa; Pozdrawiam:)

RobertKoliński