A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlatego, bo w Elblągu jest skup zboża i tam jeżdżą traktory, poza tym rolnicy i tak by olali ten zakaz, tak jak kiedyś jechali na Warszawę, duże ciągniki to nie osobówki, które można odholować.
@hnfgnzxn - A Ty jakie słowo najlepiej rozumiesz. ?MOPS i 500 +?Nie obrażaj ludzi o. ktorych pracy nie masz pojęcia. Dzisiejszy rolnik to nie ten którego obraz masz w swojej głowie. Ale co ty możesz wiedzieć. Coś słyszałeś, nic nie widziałeś i się wymadrzasz. Ale tak najlepiej. Tylko gdyby jakakolwiek ustawa zakazująca dotyczyła Ciebie to z miotłą i szufelka biegłbyś na Warszawę.
@bynio199 - To ty pochodzisz z Biedronki tumanie.
@Aso - Dzisiejszy rolnik to rolnik z wielkimi roszczeniami wszystko dostawać za friko ! No cóż sami obywatele winni, że tolerują to dawanie wszystkiego za friko i czym więcej dostają, tym większe mają roszczenia, taka jest prawda.
Będzie stan wyjątkowy w PL. zapomnijcie o protestach strajkach, swobodzie przemieszczania się. Nie covid będzie kryterium decydującym, lecz niezadowolenie społeczne z sytuacji gospodarczej. Rząd widzi jak rośnie ciśnienie w ludziach, więc trzeba pod pretekstem koronki spacyfikować zapędy jeszcze myślących
@cornick- dokładnie, tak jak piszesz. Tylko że to ludzie którzy nie interesują się gospodarką dopóki gospodarka nie zainteresuje się nimi. Nie słuchają zdrowego rozsądku tylko proboszcza, i nie zdają sobie sprawy że za fanaberie jednego nawiedzonego zapłacimy wszyscy, nie tylko chodzi tu o tę piątkę- najlepszy przykład że marzenia o bezkarności tego jegomościa nie minęły.
@Aso- on nie wie skąd się biorą jajka, wie że ze wsi i chyba się je kopie.
@Ja1 - Nie pisz głupot tylko potwierdź to konkretnymi przepisami wspomnianej ustawy.
@Aso - A ty wieśniaku nie bierzesz 500+?
@hnfgnzxn - A kto tu jest lemingiem, wy widzicie tylko futerka, a ustawa dotyka całego rolnictwa.