21
30.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wzdluz skrzydlatej przy barakach wyra sobie zrobili i popijaja na oczach przechodniow. Niech w domach pija. strach przejsc. Zrobcie za miastem dla nich osoedle. Do pracy i tak nie musza dojechac.
(2020.10.01)
Z tamtad maja baze na dzialki. Kiedy miasto zrobi z syfem porzadek. Niech imprezuja z dala od szkoly.
(2020.10.01)
Przy epec pod choinkami pija codziennie. cuchnie tam moczem co na to SANEPID!
(2020.10.01)

info

0  
  0
Ja bym go skasował tak żeby nie wrócił. Gdzie jeszcze takie cwaniaczki stoją ?
Rodowityelblazanin (2020.10.01)

info

0  
  0
Pod sądem w centrum miasta też chodzi taki jeden wiek by się zgadzał wysoki czarny. Kamery są a przystanek na przeciw sądu non stop ma powybijane szyby, taxi obok udają że nic nie widzą. Szkoda gadać.
Sąsiadka (2020.10.04)

info

0  
  0
On siedział ale nie za bilety, tylko za wbicie noża w kogoś plecy. To nieszkodliwy gość. Dostałby liscia i by się przestraszył
Hdhehud (2020.10.05)

info

0  
  0
Przecież ten pan działał od kilku lat! Sama dzwoniłam tez 2 krotnie na policję!
(2020.10.07)

info

0  
  0
Całkowicie się zdadzam z Sasiadka Gość wyzywa tych którzy mu nie dadza pieniędzy a taksiarze udaja ze nie widzą!!!!! Wysoki czarny szcupły mega bezczelny!
(2020.10.07)

info

0  
  0
Środek miasta pod Sadem a nikt nic nie wie, kilkakrotnie widziałam jak zbiera od ludzi zniwo a ludzie mu daja pieniądze!!! A jak ty spóZnisz sie po 15 minutach - ZARAZ JEST MANDAT!!!
(2020.10.07)

info

0  
  0
jaki areszt???? wczoraj widziałam go na parkingu!!!! - 6 pażdziernika
(2020.10.07)

info

0  
  0