UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pod sądem w centrum miasta też chodzi taki jeden wiek by się zgadzał wysoki czarny. Kamery są a przystanek na przeciw sądu non stop ma powybijane szyby, taxi obok udają że nic nie widzą. Szkoda gadać.

Sąsiadka