UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pod sądem w centrum miasta też chodzi taki jeden wiek by się zgadzał wysoki czarny. Kamery są a przystanek na przeciw sądu non stop ma powybijane szyby, taxi obok udają że nic nie widzą. Szkoda gadać.
Sąsiadka