UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pod sądem w centrum miasta też chodzi taki jeden wiek by się zgadzał wysoki czarny. Kamery są a przystanek na przeciw sądu non stop ma powybijane szyby, taxi obok udają że nic nie widzą. Szkoda gadać.

Sąsiadka

Anuluj