UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wzdluz skrzydlatej przy barakach wyra sobie zrobili i popijaja na oczach przechodniow. Niech w domach pija. strach przejsc. Zrobcie za miastem dla nich osoedle. Do pracy i tak nie musza dojechac.


Anuluj