UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wzdluz skrzydlatej przy barakach wyra sobie zrobili i popijaja na oczach przechodniow. Niech w domach pija. strach przejsc. Zrobcie za miastem dla nich osoedle. Do pracy i tak nie musza dojechac.
Wzdluz skrzydlatej przy barakach wyra sobie zrobili i popijaja na oczach przechodniow. Niech w domach pija. strach przejsc. Zrobcie za miastem dla nich osoedle. Do pracy i tak nie musza dojechac.