13
30.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A może za samo posiadanie BMW, już karać, jakoś p*tole lepią się do tej marki samochodów. Bolid Młodzieży Wiejskiej.
(2020.10.01)

info

1  
  0
Bo za granicą lepiej szkola a egzamin wewnętrzny nie jest fikcja.
(2020.10.01)
gdzie tam szkolą? W USA to można jeździć pod kontrolą osoby dorosłej z prawem jazdy.
(2020.10.08)