A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A może za samo posiadanie BMW, już karać, jakoś p*tole lepią się do tej marki samochodów. Bolid Młodzieży Wiejskiej.
Bo za granicą lepiej szkola a egzamin wewnętrzny nie jest fikcja.
gdzie tam szkolą? W USA to można jeździć pod kontrolą osoby dorosłej z prawem jazdy.