UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może za samo posiadanie BMW, już karać, jakoś p*tole lepią się do tej marki samochodów. Bolid Młodzieży Wiejskiej.
A może za samo posiadanie BMW, już karać, jakoś p*tole lepią się do tej marki samochodów. Bolid Młodzieży Wiejskiej.