Wybrany wątek opinii
Żadna kara zabieranie uprawnień bo jak widać można nadal bez nich jeździć.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Phihihi - Skoro prawo jazdy w Polsce tak trudno zdać i tak łatwo stracić, to ludzie jeżdżą bez i żadne kary tego nie zmienią, bo transport publiczny u nas poza miastami praktycznie nie istnieje, w małych miastach to samo, a ludzie jakoś muszą się dostać do miasta na zakupy czy do lekarza. Jak to jest możliwe, że w Polsce zdawalność na prawo jazdy jest bardzo słaba, a za granicą ci sami Polacy zdają bez problemu?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Gość To po kiego wuja te puste głowy się jeszcze budują na wsi?????
Skoro nie ma tam transportu publicznego to jest to dzicz i pustkowie. Działki tanie, a jak straci prawko/samochód ku padnie to płacz.
Nikt im tam się budować nie kazał.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@Jjrr - Ludzie mieszkają tam od urodzenia. Poza tym jak ktoś ma gospodarstwo rolne to nie będzie trzymał krowy na balkonie w mieście do wydedukowania tego nie trzeba być mistrzem intelektu. W Polsce jest 1,4 miliona gospodarstw czyli razem z rodzinami to ok 5 milionów ludzi. Kwestia jest taka, dlaczego tak trudno zdać prawo jazdy w Polsce, a w innych krajach łatwo?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Jjrr - Zaklamany miastowy
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Bo za granicą lepiej szkola a egzamin wewnętrzny nie jest fikcja.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
gdzie tam szkolą? W USA to można jeździć pod kontrolą osoby dorosłej z prawem jazdy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0