Wybrany wątek opinii

Żadna kara zabieranie uprawnień bo jak widać można nadal bez nich jeździć.
Phihihi (2020.09.30)
@Phihihi - Skoro prawo jazdy w Polsce tak trudno zdać i tak łatwo stracić, to ludzie jeżdżą bez i żadne kary tego nie zmienią, bo transport publiczny u nas poza miastami praktycznie nie istnieje, w małych miastach to samo, a ludzie jakoś muszą się dostać do miasta na zakupy czy do lekarza. Jak to jest możliwe, że w Polsce zdawalność na prawo jazdy jest bardzo słaba, a za granicą ci sami Polacy zdają bez problemu?
(2020.09.30)
Gość To po kiego wuja te puste głowy się jeszcze budują na wsi????? Skoro nie ma tam transportu publicznego to jest to dzicz i pustkowie. Działki tanie, a jak straci prawko/samochód ku padnie to płacz. Nikt im tam się budować nie kazał.
Jjrr (2020.09.30)
@Jjrr - Ludzie mieszkają tam od urodzenia. Poza tym jak ktoś ma gospodarstwo rolne to nie będzie trzymał krowy na balkonie w mieście do wydedukowania tego nie trzeba być mistrzem intelektu. W Polsce jest 1,4 miliona gospodarstw czyli razem z rodzinami to ok 5 milionów ludzi. Kwestia jest taka, dlaczego tak trudno zdać prawo jazdy w Polsce, a w innych krajach łatwo?
(2020.09.30)
@Jjrr - Zaklamany miastowy
Glupi przedmowca (2020.10.01)
Bo za granicą lepiej szkola a egzamin wewnętrzny nie jest fikcja.
(2020.10.01)
gdzie tam szkolą? W USA to można jeździć pod kontrolą osoby dorosłej z prawem jazdy.
(2020.10.08)
Powrót do komentarzy