16
19.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przynajmniej nie promują Plandemi. Gratuluje wszystkim uczestnikom tego spotkania zdrowego podejścia i braku objawów psychozy koronowirusowej.
(2020.09.20)

info

3  
  0
Marudzicie, a jak przyjda wybory, tefałeny postraszą i tak pojdziecie jak te barany za starym układem glosowac. Ktos na portelu niedawno popelnil taki art. Ze ta bieda, ktora jest tutaj to tyllko i wylacznie wina samych mieszkancow. I to jest w 100proc prawda.
Glosrozsadku1 (2020.09.20)

info

4  
  1
A co w Krakowie słychać, skoro o Elblągu tematów brak?
?/? (2020.09.20)

info

0  
  1
Braniewu nowa atrakcja. A Elblagu za tej władzy, szambo i zapchana kanalizacja.
(2020.09.20)

info

1  
  0
Przecież obecny prezydent Elblaga sam sie nie wybrał. Wystarczy spojrzec na infrastrukture stadionu przy A8.On juz tkwi w tej bezmocy od conajmniej dwódziestu lat. Nie róbcie teraz z siebie idiotów. Pisze do tych co go wybrali.
(2020.09.20)

info

2  
  1
@Referendum - Może wykopmy "coś"albo wymyślmy żeby powiedzieć że i u Nas coś się działo. Przekop mierzei to za mało, a w tym inne miasta znad zalewu jakoś głosu nie dają, a gdyby była "brać krzyżacka"to by było. .. ..
myk (2020.09.21)