UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież obecny prezydent Elblaga sam sie nie wybrał. Wystarczy spojrzec na infrastrukture stadionu przy A8.On juz tkwi w tej bezmocy od conajmniej dwódziestu lat. Nie róbcie teraz z siebie idiotów. Pisze do tych co go wybrali.