UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież obecny prezydent Elblaga sam sie nie wybrał. Wystarczy spojrzec na infrastrukture stadionu przy A8.On juz tkwi w tej bezmocy od conajmniej dwódziestu lat. Nie róbcie teraz z siebie idiotów. Pisze do tych co go wybrali.