UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Referendum - Może wykopmy "coś"albo wymyślmy żeby powiedzieć że i u Nas coś się działo. Przekop mierzei to za mało, a w tym inne miasta znad zalewu jakoś głosu nie dają, a gdyby była "brać krzyżacka"to by było. .. ..

myk