Zderzenie opla z fordem na ul. Kilińskiego

23
16.09.2020
Zderzenie opla z fordem na ul. Kilińskiego
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (16 września) przed godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego z Mielczarskiego doszło do zderzenia opla z fordem. Pogotowie zabrało 8-letni dziecko do szpitala na badania. W trakcie pracy służb ratowniczych ruch na ul. Kilińskiego był wstrzymany. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów, kobieta kierująca fordem wyjeżdżając z ul. Mielczarskiego wymusiła pierwszeństwo przejazdu kobiecie kierującej oplem, która jechała ul. Mielczarskiego od strony Malborskiej. Po zderzeniu pojazdów ford uderzył jeszcze w drzewo.

Na miejsce wezwano pogotowie, policjÄ™ i straż pożarnÄ…. Ratownicy pogotowia przebadali wszystkich uczestników zdarzenia, na dalsze badania do szpitala zostaÅ‚o zabrane 8-letnie dziecko.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające przyczyny zderzenia. W trakcie pracy służb ratowniczych ruch na ul. Kilińskiego był wstrzymany.

Michał Skorupa

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak zwykle Malborska i Zatorze. ..
Soter (2020.09.16)
a ten z sg czego tam szuka ? Fajek ?
Samochód jakby w ich barwach; )
Tak to jest jak się anglikami jeździ, słaba widoczność i wypadki potem, kto pozwolił na rejestrację musi mieć układy z PZU.
(2020.09.16)

info

20  
  3
Mondeo anglik, a teraz ford gówno wort. .
(2020.09.16)

info

15  
  2
Jechala Mielczarskiego od strony malborskiej?? To tak się da?? I zdezyla z osobą wyjezdzajaca z Mielczarskiego?? Masło maślane. ..
Art :) (2020.09.16)

info

17  
  5
Trójka policjantów. SG jest do pary z drugiego radiowozu.
Trafiła kobita na kobite. Pierwszenstwo ma ten kto ma autocasco
Teke (2020.09.16)

info

11  
  4
Niech sie nie wypowiada nikt na temat jazdy anglikami kto nigdy nim nie jezdzil u nas. .. bardziej bezpieczne i bardziej zadbane niz te trupy u nas na ulicach. .. nie jeździłeś to nie pie.. glupot
MarekDawid2010 (2020.09.16)
Nie jezdziles anglikiem u nas to nie pier. .. Glupot ze nie bezpiecznie sie jezdzi. .. bardziej zadbane auta niz te wszystkie trupy u nas na ulicach
MarekDawid2010 (2020.09.16)