Wybrany wątek opinii
Nie jezdziles anglikiem u nas to nie pier. .. Glupot ze nie bezpiecznie sie jezdzi. .. bardziej zadbane auta niz te wszystkie trupy u nas na ulicach
Do moderacji
Odpowiedz
2
31
@MarekDawid2010 - Chyba mi nie powiesz, że anglik jest bezpieczny w ruchu prawostronnym ? Może w mieście nie ma to aż tak wielkiego znaczenia, ale w trasie ma ogromne, bo jak będziesz chciał wyprzedzić TIR'a to musisz prawie cały wjechać na przeciwległy pas nie widząc nic. Co do stanów technicznych, to większość aut ściąganych do Polski przez handlarzy to samochody, które nie przeszły tam badań technicznych, mniejszą ilość stanowią samochody którymi Polacy mieszkający w Anglii przyjechali w odwiedziny do rodziny lub na stałe ciągnąc ze sobą swój samochód.
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
@MarekDawid2010 - Widoczność jest inna. Tu nie ma nic wspólnego z zadaniem tylko kto jak widzi. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
5