UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech sie nie wypowiada nikt na temat jazdy anglikami kto nigdy nim nie jezdzil u nas. .. bardziej bezpieczne i bardziej zadbane niz te trupy u nas na ulicach. .. nie jeździłeś to nie pie.. glupot

MarekDawid2010

Anuluj