UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech sie nie wypowiada nikt na temat jazdy anglikami kto nigdy nim nie jezdzil u nas. .. bardziej bezpieczne i bardziej zadbane niz te trupy u nas na ulicach. .. nie jeździłeś to nie pie.. glupot
MarekDawid2010