UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jezdziles anglikiem u nas to nie pier. .. Glupot ze nie bezpiecznie sie jezdzi. .. bardziej zadbane auta niz te wszystkie trupy u nas na ulicach

MarekDawid2010

Anuluj