Wybrany wątek opinii

Niech sie nie wypowiada nikt na temat jazdy anglikami kto nigdy nim nie jezdzil u nas. .. bardziej bezpieczne i bardziej zadbane niz te trupy u nas na ulicach. .. nie jeździłeś to nie pie.. glupot
MarekDawid2010 (2020.09.16)
@MarekDawid2010 - No tak, wszystko się zgadza, na dawców się takie auta nadają jak najbardziej, ale do jazdy absolutnie, bynajmniej nie w Polsce, wąskie kręte drogi, weź takim sztruclem wyprzedzaj. , . .
(2020.09.17)
Powrót do komentarzy