A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Już dawno emeryt - Brawo !
Policja mandatami wyłudza kasę od obywateli. Czym to się różni?
Jakie to ciekawe że zadzwonili akurat do osoby mieszkającej na Teatralnej czyli blisko banku i wiedzieli że posiada ona oszczędności.
dla mnie metoda na policjanta to podpuszczanie kierowców przez nieoznakowany radiowóz, jazda na zderzaku czy prowokacja do wyprzedzania albo spowalnianie płynności jazdy w celu wymuszenia określonych zachowań.
A skąd wiedzieli że dziadek mieszka na teatralnej i jest z Elbląga i że ma pieniądze na koncie
@EEEtam - popularne pko
Wszystko przez zaufanie ludzi starszych do policji.
moja stara graża; )jest lepsza wyłudziła ode mnie nowe srajfony i tablety oraz nową dacie bierzcie z niej przykład