UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dla mnie metoda na policjanta to podpuszczanie kierowców przez nieoznakowany radiowóz, jazda na zderzaku czy prowokacja do wyprzedzania albo spowalnianie płynności jazdy w celu wymuszenia określonych zachowań.


Anuluj