UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dla mnie metoda na policjanta to podpuszczanie kierowców przez nieoznakowany radiowóz, jazda na zderzaku czy prowokacja do wyprzedzania albo spowalnianie płynności jazdy w celu wymuszenia określonych zachowań.