Wybrany wątek opinii
mnie coraz bardziej zastanawia ile prawdy jest w tych okradaniach starszych osób. Czy to przypadkiem policja w taki sposób nie próbuje się promować. Jakimś cudem zawsze te starsze często samotne osoby mają niebotyczne sumy pieniędzy (skąd?). Ponadto. .banku nie interesuje i nie wzbudza podejrzeń kiedy taki starszy człowiek nagle chce wypłacić wszystkie oszczędności? A po ostatnie. .. czy przypadkiem wypłaty z banku większej sumy pieniędzy nie trzeba awizować? wtedy gotówka dostępna jest np. następnego dnia lub później. Coraz więcej ściemy widzę w tych artykułach.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@takatam - Skąd mają emeryci tyle kasy ? To odpowiem za siebie = Już dawno nie kupuję jeansów po 300 złotych a także topowych adidasów i innych szpanerskich rzeczy. Nie mam już auta bo wiek nie pozwala na prowadzenie pojazdów. Nie jadam mięcha i innych super wędlin bo dieta w tym wieku nie pozwala. Nie mieszkam w mieszkaniu 100 metrowym bo to dużo kosztuje a co najważniejsze - kto to będzie sprzątał ? Wystarcza mi 32 metry Pozdrawiam zdziwionego Pana.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Już dawno emeryt - Brawo !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0