A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tyle się o tym mówi, że jest mi już coraz mniej żal oszukanych.
prawie sie dalem nabrac ale napastnikom nie podobalo sie ze chce potwierdzic z policja te akcje
Co za swiat, ja juz nikomu nie wierze, a teraz kaza mi wierzyc w tego wirusa, choc wiem, ze to bujda na kolkach I to jakich. !!!
Zrobili dziadkowi teatrzyk.
Metodę "na policjanta "stosuje sam Wydział Ruchu Drogowego za pośrednictwem Urzędu Skarbowego, co na to prokurator? Ano nic.
dziadek-agentem 007
Witam, apel o ostroznosc takze powinien byc skierowany do pracownikow banku, kiedy widza ze starsza osoba czysci konto pani w okienku powinna po ludzku zwyczajnie zapytac np coz to za wydazenie ze wyplsca pan/pani cale oszczednosci
mnie coraz bardziej zastanawia ile prawdy jest w tych okradaniach starszych osób. Czy to przypadkiem policja w taki sposób nie próbuje się promować. Jakimś cudem zawsze te starsze często samotne osoby mają niebotyczne sumy pieniędzy (skąd?). Ponadto. .banku nie interesuje i nie wzbudza podejrzeń kiedy taki starszy człowiek nagle chce wypłacić wszystkie oszczędności? A po ostatnie. .. czy przypadkiem wypłaty z banku większej sumy pieniędzy nie trzeba awizować? wtedy gotówka dostępna jest np. następnego dnia lub później. Coraz więcej ściemy widzę w tych artykułach.
Szkoda że do mnie nie zadzwoni taki cwaniak :)
@takatam - Skąd mają emeryci tyle kasy ? To odpowiem za siebie = Już dawno nie kupuję jeansów po 300 złotych a także topowych adidasów i innych szpanerskich rzeczy. Nie mam już auta bo wiek nie pozwala na prowadzenie pojazdów. Nie jadam mięcha i innych super wędlin bo dieta w tym wieku nie pozwala. Nie mieszkam w mieszkaniu 100 metrowym bo to dużo kosztuje a co najważniejsze - kto to będzie sprzątał ? Wystarcza mi 32 metry Pozdrawiam zdziwionego Pana.