UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@takatam - Skąd mają emeryci tyle kasy ? To odpowiem za siebie = Już dawno nie kupuję jeansów po 300 złotych a także topowych adidasów i innych szpanerskich rzeczy. Nie mam już auta bo wiek nie pozwala na prowadzenie pojazdów. Nie jadam mięcha i innych super wędlin bo dieta w tym wieku nie pozwala. Nie mieszkam w mieszkaniu 100 metrowym bo to dużo kosztuje a co najważniejsze - kto to będzie sprzątał ? Wystarcza mi 32 metry Pozdrawiam zdziwionego Pana.

Już dawno emeryt

Anuluj