Wybrany wątek opinii

Zgadzam się, że policja nie funkcjonuje w sposób skuteczny, choćby dzisiaj między godz 3;30 a 3:50 motocyklista poj. b szalał na pełnym gazie w Wikrowie i Wiktorowie, temat świetnie znany policji, które naprawdę chyba nie robi kompletnie nic, skoro stale dochodzi tam do takich ekscesów. Nie mówiąc już o niektórych kierowcach z ciężkimi nogami. To jest tylko jeden przykład nieudolności naszej policji, a takich jest naprawdę wiele.
(2020.09.13)
Ten motocyklista jest z Wikrowa, nie trudno go znaleźć.
(2020.09.13)
Pewnie te bydle z motocykla teraz śpi, bo nocy szalał ludziom pod oknami. Nie rozumiem powiem szczerze takich bydlaków, przecież poj. .owi nikt nic nie robi tylko on z kumplami uprzykrzają życie innym.
(2020.09.13)
Powrót do komentarzy