UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się, że policja nie funkcjonuje w sposób skuteczny, choćby dzisiaj między godz 3;30 a 3:50 motocyklista poj. b szalał na pełnym gazie w Wikrowie i Wiktorowie, temat świetnie znany policji, które naprawdę chyba nie robi kompletnie nic, skoro stale dochodzi tam do takich ekscesów. Nie mówiąc już o niektórych kierowcach z ciężkimi nogami. To jest tylko jeden przykład nieudolności naszej policji, a takich jest naprawdę wiele.