UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie te bydle z motocykla teraz śpi, bo nocy szalał ludziom pod oknami. Nie rozumiem powiem szczerze takich bydlaków, przecież poj. .owi nikt nic nie robi tylko on z kumplami uprzykrzają życie innym.


Anuluj