UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie te bydle z motocykla teraz śpi, bo nocy szalał ludziom pod oknami. Nie rozumiem powiem szczerze takich bydlaków, przecież poj. .owi nikt nic nie robi tylko on z kumplami uprzykrzają życie innym.
Pewnie te bydle z motocykla teraz śpi, bo nocy szalał ludziom pod oknami. Nie rozumiem powiem szczerze takich bydlaków, przecież poj. .owi nikt nic nie robi tylko on z kumplami uprzykrzają życie innym.