Wybrany wątek opinii
Bosszzz. Co za czasy. Wyposażenie policji powinno być na bieżąco. A tu jaka uroczystość z okazji wręczenia alkmotów. Masakra jakaś. Na otwarcie. .. .parasola w d. oo. pie też będzie impreza?.
Do moderacji
Odpowiedz
46
3
@Narcyx - Wiceprezydent się lansuje i udaje że coś robi. Ale żenada. Najlepszy jest taki drugi karakan, który się przebiera za Missana i chodzi za nim na uroczystościach. To dopiero komedia.
Do moderacji
Odpowiedz
19
0
@Narcyx - Trudno się z tym nie zgodzić. To normalne wyposażenie, a robi się z tego festyn.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Dlaczego miasto kupuje policji wyposażenie? Missanowi coś się póje. .. .ło
Do moderacji
Odpowiedz
7
0