UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech miejska komisja rozwiązywania problemów alkoholowych zainteresuje się dlaczego na komendzie nie można przebadać się na zawartość alkoholu ? Jest to moim zdaniem działanie celowe i sprzeczne z informacjami policji w mediach że jest taka możliwość.


Anuluj