UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech miejska komisja rozwiązywania problemów alkoholowych zainteresuje się dlaczego na komendzie nie można przebadać się na zawartość alkoholu ? Jest to moim zdaniem działanie celowe i sprzeczne z informacjami policji w mediach że jest taka możliwość.