UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na miejscu prezydenta Elbląga szukalbym chętnego na budowę Zajazdu na szczycie Gory Chrobrego oraz kolejki linowej z Chrobrego na Pomnik / Bis, oraz czym prędzej rozpoczął budowe Obwodnicy Wschodniej, ale krotką trasą, / od Lęczyckiej, przy nowej Straży Pożarnej, na tylach osiedla Przy Mlynie do Chrobrego / Sybiraków. /