UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na miejscu prezydenta Elbląga szukalbym chętnego na budowę Zajazdu na szczycie Gory Chrobrego oraz kolejki linowej z Chrobrego na Pomnik / Bis, oraz czym prędzej rozpoczął budowe Obwodnicy Wschodniej, ale krotką trasą, / od Lęczyckiej, przy nowej Straży Pożarnej, na tylach osiedla Przy Mlynie do Chrobrego / Sybiraków. /