UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a może zbudować obwodnice wschodnia przez góre chrobrego? a na samej górze jakieś restuaracje, punkt widokowy? dodatkowo infrastruktura dla rowerow. .hm. ..


Anuluj