UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na miejscu prezydenta Elbląga szukalbym chętnego na budowę Zajazdu na szczycie Gory Chrobrego oraz kolejki linowej z Chrobrego na Pomnik / Bis, oraz czym prędzej rozpoczął budowe Obwodnicy Wschodniej, ale krotką trasą, / od Lęczyckiej, przy nowej Straży Pożarnej, na tylach osiedla Przy Mlynie do Chrobrego / Sybiraków. /