UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to za, zawistne skomlenie. W kwestii środowiska proponuję zacząć od siebie i spójrzeć na wszechobecną niemiecką myśl technologiczną na naszych drogach w postaci smorodzących dieseli od wv, audi, opel. .. Nudne to jest to elblaskie biadolenie. Nie ma zle, cos zrobia jeszcze gorzej. Leczcie się wiecznie marudzący nieudacznicy!!l
KucykPony