UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niech jeżdżą i to jak najwięcej. Skoro sporo tyle szykan wylało się na skarżących na latający i warczący złom to proszę nie miałczeć na tramwaje. .. A mnie one zupełnie nie przeszkadzają.

Dementi

Anuluj