UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A niech jeżdżą i to jak najwięcej. Skoro sporo tyle szykan wylało się na skarżących na latający i warczący złom to proszę nie miałczeć na tramwaje. .. A mnie one zupełnie nie przeszkadzają.
Dementi
A niech jeżdżą i to jak najwięcej. Skoro sporo tyle szykan wylało się na skarżących na latający i warczący złom to proszę nie miałczeć na tramwaje. .. A mnie one zupełnie nie przeszkadzają.
Dementi