51
26.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobrze, że Korkuć niedaleko.
(2020.08.26)

info

10  
  1
Kolejny wiesniak myślał, ze jest mistrzem kierownicy. Za buski kary są, dla tych pół-mózgów.
Gosc7373 (2020.08.26)
a najwiecej komentuja kierowcy z napedem dla dziewczynek :D
BMW (2020.08.26)
@BMW - Mają co komentować. Łuk dla dziewczynek a chłopiec w bmw się rozbił.
(2020.08.26)
Widać poniosło łysego karka.
Phihihi (2020.08.26)

info

6  
  2
pacze na foty i to tak mozna z zamazanymi tablicami na biało jezdzic? gazeta propaguje zamazywanie tablic bo rodo srodo
(2020.08.26)

info

5  
  3
nie kierowca a DEB. il
997 (2020.08.26)

info

7  
  2
Chciał się popaść na łące, co chcecie.
(2020.08.26)

info

7  
  1
BMW Będzie Miał Wypadek
(2020.08.26)

info

5  
  1
Ktos wie kto to albo czy pojechala na zlom? Kilka czesci bym odkupil
Jaaaa (2020.08.26)

info

4  
  1