A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobrze, że Korkuć niedaleko.
Kolejny wiesniak myślał, ze jest mistrzem kierownicy.
Za buski kary są, dla tych pół-mózgów.
a najwiecej komentuja kierowcy z napedem dla dziewczynek :D
@BMW - Mają co komentować. Łuk dla dziewczynek a chłopiec w bmw się rozbił.
Widać poniosło łysego karka.
pacze na foty i to tak mozna z zamazanymi tablicami na biało jezdzic? gazeta propaguje zamazywanie tablic bo rodo srodo
nie kierowca a DEB. il
Chciał się popaść na łące, co chcecie.
BMW Będzie Miał Wypadek
Ktos wie kto to albo czy pojechala na zlom? Kilka czesci bym odkupil