Kolejny wiesniak myślał, ze jest mistrzem kierownicy. Za buski kary są, dla tych pół-mózgów. Gosc7373
Kolejny wiesniak myślał, ze jest mistrzem kierownicy. Za buski kary są, dla tych pół-mózgów.